Objednání

Do našeho zdravotnického zařízení se můžete objednat s doporučením od lékaře POUKAZ NA VYŠETŘENÍ/OŠETŘENÍ FT (viz.vzor). Na základě tohoto doporučení máte léčbu hrazenou ze zdravotního pojištění.

Objednat se můžete i bez doporučení od lékaře. Terapii si pak hradí pacient sám jako samoplátce, dle platného ceníku.

Objednat se k nám můžete telefonicky, osobně, přes objednávkový formulář, nebo e-mailem. Kromě výše uvedeného poukazu na vyšetření/ošetření FT si sebou na první návštěvu vezměte, pokud máte k dispozici, lékařské zprávy, či výsledky z RTG, SONO, EMG, MRI, CT nebo jiné. Přivítáme také výsledky, snímky, ze zobrazovacích metod na CD.

Vzhledem k většímu rozsahu a časovému vytížení při objednávání, doporučujeme objednání osobní, či telefonické, kde Vám bude zároveň ihned sdělen možný nejbližší termín nástupu k rehabilitaci a termíny dalších návštěv.

Prosím, před objednáním si zkontrolujte, zda máte poukaz „FT“ ( Poukaz na vyšetření a ošetření FT ) a zda je poukaz ještě platný. Platnost tohoto poukazu pro objednání je jeden týden.

Pokud Vám lékař vystavil poukaz „K“, (Poukaz na vyšetření a ošetření K) objednat se k nám nelze.

Naše zařízení spolupracuje s rehabilitační lékařkou – primářkou MUDr.Martou Routnerovou. Výkony nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění. (viz. ceník)